Wyceny

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE NAJBLIŻSZE WYCENY ODBĘDĄ SIĘ:


LIPIEC:

16 lipca (czwartek w godz. 11-19)

17 lipca (piątek w godz. 11-15)

oraz

30 lipca (czwartek w godz. 11-19)

31 lipca (piątek w godz. 11-15)

SIERPIEŃ:

13 sierpnia (czwartek w godz. 11-19)

14 sierpnia (piątek w godz. 11-15)

oraz

20 sierpnia (czwartek w godz. 11-19)

21 sierpnia (piątek w godz. 11-15)

 

UWAGA! ZAWSZE PROSIMY O UPRZEDNI KONTAKT TELEFONICZNY W SPRAWIE WYCEN,
PONIEWAŻ POWYŻSZE TERMINY MOGĄ ULEC ZMIANIE.

 

Wyceny

Wyceniamy i przyjmujemy biżuterię dawną (od XIX w. do II poł. XX w.) do sprzedaży galeryjnej i na aukcje biżuterii kolekcjonerskiej. Działamy na zasadzie komisu. Pobieramy opłatę za wstawienie w komis w wysokości 100,00 zł od każdego przedmiotu.

Wyceny biżuterii odbywają się zazwyczaj co dwa tygodnie w 

GALERII DESA BIŻUTERIA przy ul. Nowy Świat 48 w Warszawie

tylko w dniach:

czwartek *11:00 - 19:00

piątek *11:00 - 15:00

Prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami naszej firmy pod nr tel. 22 826-44-66 przed Państwa przybyciem na wyceny w celu upewnienia się czy danego dnia wyceny nie zostały odwołane z przyczyn od nas niezależnych. Uczulamy zwłaszcza tych z Państwa dla których dojazd do naszej Galerii w Warszawie jest w jakikolwiek sposób problematyczny. 

WYCENY SĄ PŁATNE (100,00 zł od obiektu) GDY

chcą Państwo za naszym pośrednictwem sprzedać biżuterię, dojdzie do podpisania umowy komisu oraz nie zostanie ona rozwiązana przed upływem 6 miesięcy od jej podpisania

WYCENY SĄ PŁATNE (3% wartości wycenianego przedmiotu + podatek VAT 23%) GDY

chcą Państwo otrzymać dokument wyceny biżuterii na piśmie, bądź rozwiążą Państwo umowę komisu przed upływem 6 miesięcy od dnia jej rozpoczęcia

Wycenę biżuterii dawnej przeprowadza w Państwa obecności rzeczoznawca (członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich w Polsce) posiadający uprawnienia biegłego sądowego, mistrza złotnictwa, eksperta wyrobów jubilerskich, diamentów, kamieni kolorowych, pereł oraz monet.

Cały zespół stawia na rzetelną i profesjonalną obsługę wykwalifikowanych historyków sztuki z doświadczeniem w branży antykwarycznej. Staramy się, aby każdy kupujący miał poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcję z wyjątkowego zakupu.

Sklep internetowy Shoper Premium