Płatności

Płatności

1\. Ceny biżuterii i zegarków i usług znajdują się na stronie internetowej DESA BIŻUTERIA, podane są w PLN i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

2\. Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu prawa cywilnego.

3\. Na życzenie KLIENTA, zgłoszone przed wysyłką biżuteria i zegarki, do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT-MARŻA. W tym celu, w formularzu zamówienia należy podać wszystkie dane niezbędnie do wystawienia faktury VAT-MARŻA. Ewentualne błędy w danych zawartych w fakturze VAT-MARŻA należy zgłosić w ciągu 7 dni od daty otrzymania faktury pod rygorem nieuwzględnienia reklamacji.

4\. Zamawiający może dokonać płatności, wybierając jedną z następujących form:

a) kartą płatniczą – za pośrednictwem internetowego serwisu PayU.pl dostępnego pod adresem internetowym www.payu.pl; DESA BIŻUTERIA nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku wykorzystania przez Zamawiającego karty płatniczej podmiotu, który nie wyraził zgody na użycie jego karty.

b) przelewem bankowym na konto

DESA BIŻUTERIA Sp. z.o.o

ul. Nowy Świat 48

00-363 Warszawa

MBank 28 1140 2062 0000 4232 6600 1001

Płatność dochodzi do skutku w momencie uznania rachunku bankowego DESA BIŻUTERIA

W przypadku wyboru przelewu bankowego na konto, a nie płatności poprzez PayU na desabizuteria.pl, Zamawiający powinien powiadomić o tym fakcie obsługę DESA BIŻUTERIA pod numerem telefonu +48 795 121 572, w celu skrócenia procesu przesyłki.

c) gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze

 

Sklep internetowy Shoper Premium