Wyceny

Wyceny

Wyceniamy i przyjmujemy biżuterię dawną (od II poł XIX w. do I poł. XX w.) do sprzedaży galeryjnej i na aukcje dzieł sztuki. Działamy na zasadzie komisu.

Wyceny są bezpłatne w przypadku kiedy zostanie podpisana umowa komisowa i nie zostanie rozwiązana przed upływem 6 miesięcy od jej podpisania.

Wyceny są płatne (3% wartości wycenianego przedmiotu + podatek VAT od usługi) jeśli chcieliby Państwo uzyskać informacje na temat przedmiotu na piśmie bez wstawiania go do sprzedaży komisowej.

Ocenę i wycenę biżuterii dawnej przeprowadza w Państwa obecności rzeczoznawca (członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich w Polsce) posiadający uprawnienia biegłego sądowego, mistrza złotnictwa, eksperta wyrobów jubilerskich, diamentów, kamieni kolorowych, pereł oraz monet.

Cały zespół stawia na rzetelną i profesjonalną obsługę wykwalifikowanych historyków sztuki z wieloletnim doświadczeniem w branży antykwarycznej. Staramy się, aby każdy kupujący miał poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcję z wyjątkowego zakupu. Bo czy można znaleźć inne tak niepowtarzalne miejsce na mapie Warszawy?

Wyceny biżuterii odbywają się w:

GALERII DESA BIŻUTERIA przy ul. Nowy Świat 48 w Warszawie

Środa 15.00 - 19.00

Czwartek 11.00 - 15.00

W celu dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Galerią Desa Biżuteria pod nr telefonu: + 48 (22) 826 44 66

Dołącz do świata Desa Biżuteria!

Podaj swój e-mail, aby zapisać się na newsletter.

Sklep internetowy Shoper.pl