Wyceny

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, ŻE NAJBLIŻSZE WYCENY ODBĘDĄ SIĘ

11 października (czwartek w godz. 11-19) i 12 października (piątek w godz. 11-15) 

25 października (czwartek w godz. 11-19) i 26 października (piątek w godz. 11-15)

8 listopada (czwartek w godz. 11-19) i 9 listopada (piątek w godz. 11-15) 

15 listopada (czwartek w godz. 11-19) i 16 listopada (piątek w godz. 11-15) 

 

Wyceny

Wyceniamy i przyjmujemy biżuterię dawną (od XIX w. do II poł. XX w.) do sprzedaży galeryjnej i na aukcje biżuterii kolekcjonerskiej. Działamy na zasadzie komisu.

Wyceny biżuterii odbywają się co dwa tygodnie w 

GALERII DESA BIŻUTERIA przy ul. Nowy Świat 48 w Warszawie

tylko w dniach:

czwartek *11:00 - 19:00

piątek *11:00 - 15:00

Prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami naszej firmy pod nr tel. 22 826-44-66 przed Państwa przybyciem na wyceny w celu upewnienia się czy danego dnia wyceny nie zostały odwołane z przyczyn od nas niezależnych. Uczulamy zwłaszcza tych z Państwa dla których dojazd do naszej Galerii w Warszawie jest w jakikolwiek sposób problematyczny. 

WYCENY SĄ BEZPŁATNE GDY

chcą Państwo za naszym pośrednictwem sprzedać biżuterię, dojdzie do podpisania umowy komisu oraz nie zostanie ona rozwiązana przed upływem 6 miesięcy od jej podpisania

WYCENY SĄ PŁATNE TYLKO GDY

(3% wartości wycenianego przedmiotu + podatek VAT od usługi)
chcą Państwo otrzymać dokument wyceny biżuterii na piśmie, bądź rozwiążą Państwo umowę komisu przed upływem 6 miesięcy od dnia jej rozpoczęcia

Wycenę biżuterii dawnej przeprowadza w Państwa obecności rzeczoznawca (członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich w Polsce) posiadający uprawnienia biegłego sądowego, mistrza złotnictwa, eksperta wyrobów jubilerskich, diamentów, kamieni kolorowych, pereł oraz monet.

Cały zespół stawia na rzetelną i profesjonalną obsługę wykwalifikowanych historyków sztuki z wieloletnim doświadczeniem w branży antykwarycznej. Staramy się, aby każdy kupujący miał poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcję z wyjątkowego zakupu.

Dołącz do świata Desa Biżuteria!

Podaj swój e-mail, aby zapisać się na newsletter.

Sklep internetowy Shoper.pl