Wyceny

Wyceny

Wyceniamy i przyjmujemy biżuterię dawną (od II poł XIX w. do I poł. XX w.) do sprzedaży galeryjnej i na aukcje biżuterii kolekcjonerskiej. Działamy na zasadzie komisu.

Wyceny biżuterii odbywają się w

GALERII DESA BIŻUTERIA przy ul. Nowy Świat 48 w Warszawie

tylko w dniach:

czwartek w godzinach 11:00 - 19:00

piątek w godzinach 11:00 - 15:00

Prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami naszej firmy pod nr tel. 22 826-44-66 przed Państwa przybyciem na wyceny w celu upewnienia się czy danego dnia wyceny nie zostały odwołane z przyczyn od nas niezależnych. Uczulamy zwłaszcza tych z Państwa dla których dojazd do naszej Galerii w Warszawie jest w jakikolwiek sposób problematyczny. 

WYCENY SĄ BEZPŁATNE GDY

chcą Państwo za naszym pośrednictwem sprzedać biżuterię, dojdzie do podpisania umowy komisu oraz nie zostanie ona rozwiązana przed upływem 6 miesięcy od jej podpisania

WYCENY SĄ PŁATNE TYLKO GDY

(3% wartości wycenianego przedmiotu + podatek VAT od usługi)
chcą Państwo otrzymać dokument wyceny biżuterii na piśmie

Wycenę biżuterii dawnej przeprowadza w Państwa obecności rzeczoznawca (członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich w Polsce) posiadający uprawnienia biegłego sądowego, mistrza złotnictwa, eksperta wyrobów jubilerskich, diamentów, kamieni kolorowych, pereł oraz monet.

Cały zespół stawia na rzetelną i profesjonalną obsługę wykwalifikowanych historyków sztuki z wieloletnim doświadczeniem w branży antykwarycznej. Staramy się, aby każdy kupujący miał poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcję z wyjątkowego zakupu. Bo czy można znaleźć inne tak niepowtarzalne miejsce na mapie Warszawy?

Dołącz do świata Desa Biżuteria!

Podaj swój e-mail, aby zapisać się na newsletter.

Sklep internetowy Shoper.pl